Metal Geri Dönüşümü ve Alüminyum

2006 yılında kurulan şirketimiz bir çok faaliyet göstermektedir. Kurulduğumuz günden bu yana özellikle demir dışı, alüminyum hurda geri dönüşümü, alaşımlı ve alaşımsız alüminyum hammaddeleri ve buna bağlı ürünler üzerine odaklanıyoruz.

Demir dışı (NON-FERROUS) metaller adından da anlaşılacağı gibi demir içermeyen metallerdir. Demir dışı metallarin içinde temel olarak bakır, çinko, kurşun, alüminyum, nikel, pirinç, kalay ve magnezyum yer almaktadır. Demir dışı metaller alaşım şeklinde de bulunur. Örneğin, pirinç bakır ve çinkonun alaşımıdır. Demir dışı metaller yapısal uygulamalarda hafiflikleri, yüksek dayanıklılıkları, yüksek sıcaklıklara dayanıklılıkları, manyetik olmamaları ve kimyasal ve atmosferik paslanmalara olan dirençleri yüzünden kullanılırlar. Ayrıca elektrik ve elektronik uygulamalarda da kullanılırlar.

Sinerji alüminyum için opsiyon ve future işlemleri de sunar.

Sinerji hurda metal geri dönüşüm sağlayıcı olarak konusunda uzmandır. Simsarlarımız alüminyum geri dönüşümünün her aşamasında uzmandır. Bu da herkes için daha iyi fiyatlar ve kaliteli malzeme demektir.

Sinerji, müşterilerin değişen ihtiyaçlarını karşılamak için her zaman gelişmeye ve hizmetlerini genişletmeye devam etmektedir.

Sinerji, ayrıca alaşımlı, saf alüminyum külçe ve biyet ürünleri temin eder. Teknolojideki liderliğimiz, kapasitemiz ve stratejik yerleşimimiz en iyi fiyat, kalite ve bulunurluğu sağlar.

Metal Geri Dönüşümü Metal Geri Dönüşümü Metal Geri Dönüşümü